VÅRT TEAM

Elina Blomberg

Projektledare ansvarig sociala aktiviteter

elina.blomberg@kompissverige.se

070-770 10 75

Johan Brodin Ärlerud

Verksamhetsansvarig Botkyrka

johan.brodin@kompissverige.se

079-341 71 63

Johan Bäckström

VD/Verksamhetschef

johan.backstrom@kompissverige.se

073-249 37 06

Elsa Carlberg

Delprojektledare AMIF

elsa.carlberg@kompissverige.se

073-249 37 04

Bianca Castillo Inostroza

Programassistent

bianca@kompissverige.se

073-249 37 00

Natassia Fry

Grundare, ansvarig finansiering och partnerskap

natassia.fry@kompissverige.se

072-208 22 88

Cornelia Gradén

Programassistent

cornelia@kompissverige.se

076-038 73 27

Mina Johnsson

Praktikant

mina@kompissverige.se

073-249 37 05

Moa Kiander Lundberg

Föräldraledig

moa.kiander@kompissverige.se

073-249 37 01

Marthina Sandberg

Kommunikatör och Community Manager

marthina.sandberg@kompissverige.se

073-249 37 02

Rebecka Söderlindh

Projektledare

rebecka.soderlindh@kompissverige.se

079-341 72 36