VÅRT TEAM

Elina Blomberg

Projektledare ansvarig sociala aktiviteter

elina.blomberg@kompissverige.se

070-770 10 75

Elsa Carlberg

Projektledare ansvarig workshops

elsa.carlberg@kompissverige.se

073-249 37 04

Jamshid Masori

Nationell volontärsamordnare

jamshid.masori@kompissverige.se

079-341 71 63

Johan Bäckström

VD/Verksamhetschef

johan.backstrom@kompissverige.se

073-249 37 06

Julia Flodman

Praktikant

julia@kompissverige.se

073-249 37 00

Marthina Sandberg

Praktikant

marthina@kompissverige.se

073-249 37 02

Moa Kiander

Projektledare ansvarig kompismatchningar

moa.kiander@kompissverige.se

073-249 37 01

Natassia Fry

Grundare, ansvarig finansiering och partnerskap

natassia.fry@kompissverige.se

072-208 22 88

Pouya Farhang

Prakitkant

pouya@kompissverige.se

073-249 37 03

Rebecka Söderlindh

Projektledare #skolmöten

rebecka.soderlindh@kompissverige.se

079-341 72 36