VÅRT TEAM

Elina Blomberg

Projektledare ansvarig sociala aktiviteter

elina.blomberg@kompissverige.se

070-770 10 75

Elsa Carlberg

Projektledare ansvarig workshops

elsa.carlberg@kompissverige.se

073-249 37 04

Johan Bäckström

VD/Verksamhetschef

johan.backstrom@kompissverige.se

073-249 37 06

Julia Flodman

julia@kompissverige.se

073-249 37 00

Moa Kiander Lundberg

Projektledare ansvarig kompismatchningar

moa.kiander@kompissverige.se

073-249 37 01

Natassia Fry

Grundare, ansvarig finansiering och partnerskap

natassia.fry@kompissverige.se

072-208 22 88

Noah Karlsson

Praktikant

noah@kompissverige.se

073-249 37 03

Patool Bako

Praktikant

patool@kompissverige.se

073-249 37 02

Rebecka Söderlindh

Projektledare

rebecka.soderlindh@kompissverige.se

079-341 72 36