Kontakta oss

Här hittar du oss:

Stockholm

Bondegatan 69
116 34 Stockholm

info@kompissverige.se

Vårt team

Pegah Afsharian

Grundare och operativt ansvarig
pegah.afsharian@kompissverige.se

Elina Blomberg

Verksamhetsansvarig sociala aktiviteter
elina.blomberg@kompissverige.se

Johan Bäckström

VD/Verksamhetschef
johan.backstrom@kompissverige.se

Johan Brodin Ärlerud

Verksamhetsansvarig Botkyrka
johan.brodin@kompissverige.se

Elsa Carlberg

Delprojektledare AMIF
elsa.carlberg@kompissverige.se

Natassia Fry

Grundare, partneransvarig offentlig sektor, civilsamhälle och akademi
natassia.fry@kompissverige.se

Christina Gjerulf Branting

Partneransvarig företag
christina.gjerulf.branting@kompissverige.se

Cornelia Gradén

Delprojektledare
cornelia@kompissverige.se

Moa Kiander Lundberg

Projektledare
moa.kiander@kompissverige.se

Rebecca Nordell

Projektledare AMIF
rebecca.nordell@kompissverige.se

Maja Olsson

Delprojektledare
maja@kompissverige.se

Beryl Otumba

Delprojektledare AMIF
beryl.otumba@kompissverige.se

Marthina Sandberg

Kommunikatör
marthina.sandberg@kompissverige.se

Rebecka Söderlindh Akervall

Projektledare
rebecka.soderlindh@kompissverige.se

Natascha Yli-Valkama

Praktikant
natascha@kompissverige.se

Redo att bli kompis?

Anmäl dig här